Hatha @ Sukha Yoga

Rond het einde van de Tweede Wereldoorlog werd Hatha in het Westen geïntroduceerd. Vanuit de Hatha yoga zijn vele nieuwe stijlen ontwikkeld. Hatha is een open vorm van yoga, zonder strenge regels en goed en fout bestaan gelukkig niet. Dit komt mede omdat het geen duidelijke oprichter of goeroe heeft. Het is een basis. Hatha betekend zon en maan en voor Sukha betekent het: ‘de juiste balans voor jou tussen inspannen en ontspannen, tussen actie en rust’.

Tijdens de les bouw je de houding op. In een neutrale positie breng je je aandacht naar binnen en voel je je lijf en je adem. Met die aandacht en je bewustzijn ga je de houding ‘in’, in de houding blijf je met aandacht. De docent corrigeert je niet en jij streeft niet naar beter of meer, want dat bestaat niet. Dit is wat je nu kunt en doet.
Na de houding voel je na. Zo verbind je je geest met je lichaam.

Er is geen flow dus, wel zijn de houdingen soms qua rekken en strekken redelijk intens, maar gelukkig hanteren we een ander klokje dan bij Yin yoga (3 tot 5 minuten per houding).

In 60 minuten voel je je krachtig en rustig. Een heerlijk begin van de dag!

Starting from: Tuesday, 2 June 2015 9:00 am
Repeats: Weekly on every Tuesday
Subscribe to series
Show in Google map Ceintuurbaan 243, 1074 CX Amsterdam
Next dates and times:
Subscribe to eventAdd event to google9:00 am Tuesday, 21 November 2017
Subscribe to eventAdd event to google9:00 am Tuesday, 28 November 2017
Subscribe to eventAdd event to google9:00 am Tuesday, 5 December 2017
Subscribe to eventAdd event to google9:00 am Tuesday, 12 December 2017
Subscribe to eventAdd event to google9:00 am Tuesday, 19 December 2017
Subscribe to eventAdd event to google9:00 am Tuesday, 26 December 2017
Subscribe to eventAdd event to google9:00 am Tuesday, 2 January 2018
Subscribe to eventAdd event to google9:00 am Tuesday, 9 January 2018
Subscribe to eventAdd event to google9:00 am Tuesday, 16 January 2018
Subscribe to eventAdd event to google9:00 am Tuesday, 23 January 2018